Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  В олімпійських водоймах в Ріо знайдено небезпечні віруси і бактерії

  • Розсилка
  В олімпійських водоймах в Ріо знайдено небезпечні віруси і бактерії

  Рівень забрудненості води вірусами в 1,7 млн разів перевищує допустимі норми, встановлені в США і Європі.

  Ступінь забрудненості водойм в Ріо-де-Жанейро напередодні Олімпіади досягла критично небезпечного рівня, повідомляє в понеділок агентство АП з посиланням на дані лабораторних досліджень.

  Фахівці виявили, що вода сильно забруднена фекаліями, які є джерелами вірусів і хвороботворних бактерій і представляють велику загрозу здоров'ю спортсменів, які змагатимуться на воді на Олімпійських іграх.

  Дослідження води в водоймах, де будуть проводитися деякі змагання, проводилося на замовлення АП протягом 16 місяців. Ще його перші дані, опубліковані понад рік тому, показали, що рівень забрудненості води вірусами в 1,7 млн разів перевищує допустимі норми, встановлені в США і Європі.

  Так, матеріали дослідження свідчать, що протягом 16 місяців 90% проб на присутність аденовірусів, взятих з олімпійських водойм, виявилися позитивними.

  Фахівці відзначають, що, при такій концентрації вірусів, спортсмену достатньо проковтнути три чайні ложки такої води, щоб з великою долею ймовірності заразитися інфекцією, що викликає шлунково-кишкові і респіраторні захворювання.

  Олімпійці, які буду контактувати з водою - плавці на відкритій воді, веслярі і учасники змагань з вітрильного спорту - робили різні заходи щодо профілактики захворювань, в тому числі, приймаючи антибіотики. Однак антибіотики ефективні тільки в боротьбі з бактеріальними інфекціями і не впливають на віруси, підкреслюється в повідомленні.

  Джерело: interfax-Україна

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ