Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  В Україні створено Міжрегіональну дитячу хокейну лігу України

  • Розсилка
  Фото ФХУ - В Україні створено Міжрегіональну дитячу хокейну лігу України
  Фото ФХУ

  У новому сезоні стартує і нова першість в українському хокеї

  У середу, 12 вересня, відбулася нарада із керівниками відокремлених підрозділів ФХУ, на якій були розглянуті питання про проведення міжрегіональних змагань з хокею з шайбою серед вихованців дитячо-юнацьких спортивних шкіл 2006 та 2007 р.н. сезону 2018/2019 років.

  Про це повідомляє офіційний сайт Федерації хокею України.

  Також було заслухано інформацію керівників відокремлених підрозділів щодо загального стану та перспектив розвитку хокею у регіонах країни.

  Було обговорено питання та проблеми, пов’язані з розвитком інфраструктури хокею в областях України (кількість льодових арен, майданчиків та інших льодових споруд).

  Також були підняті питання розвитку дитячого та юнацького хокею: проаналізована кількість спортивних навчальних закладів з хокею, кількість тренерів та інших фахівців з хокею, які працюють у цих закладах, кількість навчально-тренувальних груп та вихованців у цих групах по віковим категоріям.

  Окрім цього, учасниками наради було розглянуто питання про проведення міжрегіональних змагань з хокею з шайбою серед вихованців дитячо-юнацьких спортивних шкіл 2006 та 2007 р.н. у сезоні 2018/2019 років.

  Після обговорення було вирішено створити Міжрегіональну дитячу хокейну лігу України (МДХЛУ).

  При цьому були визначені організатори змагань, формула та система турніру, затверджені регламентні документи змагань і розглянуті питання суддівства та фінансування цього проекту.

  Календарний план змагань знаходиться у стадії розробки та буде опублікований пізніше.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ