Відбулися матчі третього туру чемпіонату України з хокею серед жінок

«Україночка» виграла один матч, а «Пантери» – два

21-23 грудня на льодовій арені «Салтівський лід» у Харкові пройшли матчі третього туру чемпіонату України з хокею з шайбою серед жінок.

Цього разу в гості до харківських «Пантер» завітали дівчата з київської «Україночки», інформує офіційний сайт Федерації хокею України.

Перший матч гості з Києва виграли 4:2 і залишили сподівання на запеклу суперечку у двох наступних іграх цього туру.

Але у другому матчі господарки з «Пантер» дуже впевнено довели свою перевагу, за що свідчить рахунок ігри – 6:2.

Третій матч залишав інтригу для виявлення переможця у триматчевому протистоянні між суперниками, але дівчатам з «Україночки», мабуть, не вистачило фізичної підготовки на цю гру.

Після двох періодів рахунок матчу був 6:0 на користь господарок з «Пантер». А наприкінці третього періоду гості завдяки зусиллям Дар’ї Цимеренко зуміли таки закинути одну шайбу у відповідь.

Таким чином, третій матч завершився впевненою перемогою харківських «Пантер» – 6:1.

Отже, після трьох турів першу сходинку у турнірній таблиці займає київська «Україночка», яка провела вже дев’ять матчів, а її переслідувачі «Пантери» тільки шість.

У наступному турі «Пантери» зустрічатимуться з новачком чемпіонату «Автомобілістом», і з дуже великою вірогідністю можна сказати, що харківська команда після цих ігор очолить турнірну таблицю.