Вікенд для футболістів збірної України: два забиті м’ячі, дві поразки й одна перемога

Руслан Маліновський

Зараз у грі залишаються лише легіонери нашої національної команди,

Зважаючи на те, що в чемпіонаті України вже розпочалися зимові канікули, зараз у грі залишаються лише легіонери нашої національної команди, яких Андрій Шевченко запрошував для підготовки до останніх у 2018 році матчів.

Про це повідомляє прес-служба Федерації футболу України.

Невдачею для «Гента» Романа Яремчука закінчився виїзний поєдинок 19-го туру чемпіонату Бельгії проти «Шарлеруа». Команда нашого нападника поступилася супернику - 0:2. Яремчук відіграв 79 хвилин.

«Генк» Руслана Маліновського з таким самим рахунком переміг на власному полі «Остенде».

Український півзахисник відзначився забитим м’ячем та був замінений на 55-й хвилині матчу.

Також забив і хавбек угорського «Ференцварошу» Іван Петряк.

Утім, його влучного удару команді Сергія Реброва не вистачило навіть для нічиєї у виїзному поєдинку з «Віді», який виграли господарі поля з рахунком 2:1.