Визначено найкращого гравця тижня у Лізі чемпіонів

Мохаммед Салах. Фото: Getty Images

Футболіст набрав 92% голосів уболівальників

Форвард англійського футбольного клубу "Ліверпуль" Мохаммед Салах визнаний кращим гравцем тижня в Лізі чемпіонів УЄФА.

За результатами голосування на сайті УЄФА, переможцем у номінації «Кращий гравець тижня» майже одностайно став форвард «Ліверпуля» Мохаммед Салах, який набрав 92% голосів уболівальників.

Єгипетський хавбек Мохаммед Салах відзначився дублем у першому півфінальному матчі Ліги чемпіонів УЄФА проти італійської «Роми» (5:2). На 36-й хвилині Саллах відправив м'яч у ліву «дев'ятку», скориставшись рикошетом від каркаса воріт, а перед перервою (45+1) Мохамед помітив, що голкіпер Аліссон далеко вийшов з воріт, і забив «джаллороссі» у правий нижній кут.

Другу позицію у голосуванні посів захисник мадридського футбольного клубу «Реал» Марсело – 8%.