Визначилася четвірка команд, яка продовжує боротьбу за медалі чемпіонату України з баскетболу

Фото ФБУ

«Чайка» стала останнім учасником плей-оф

У середу, 4 квітня, у Бердянську «Чайка-ДЮСШ» приймала київське «Динамо». Результат матчу мав зняти інтригу щодо останнього учасника плей-офф.

І «Чайка», і «Динамо» виходили на паркет добре обізнаними у турнірних розкладах, інформує офіційний сайт Федерації баскетболу України.

Було зрозуміло, що хто виграє цей поєдинок, той і вийде у плей-офф чемпіонату.

Ривок 10:1 наприкінці другої чверті дозволив господаркам спіймати кураж, а «динамівок», навпаки, психологічно розхитав.

Дійшло до того, що за півтори хвилини до кінця третьої чверті перевага «Чайки» після кидка Радулович зросла до +16 – 67:51.

Неймовірними зусиллями «Динамо» скорочувало відрив. Наприкінці матчу гості зусиллями Тетерук і П’янтак намагалися перевести гру в овертайм, але не змогли.

У підсумку – 85:81. «Чайка» приєдналася до компанії «Київ-Баскету», «ІнтерХіма» та «Рівне-ОСДЮСШОР», які продовжать боротьбу за медалі чемпіонату України у плей-офф.