Волейбол. Результати матчів 3-го туру чоловічої Суперліги

Вперед в турнірній таблиці вийшов хмельницький «Новатор»

У п'ятницю, 10 листопада, пройшли перші ігри чемпіонату України з волейболу серед чоловічих команд Суперліги. Центральним поєдинком була зустріч лідера турніру ВК «МХП-Вінниця» та чемпіона країни харківського «Локомотива».

Першу партію виграли господарі поля 25:22. Потім харків'яни вирівняли становище 19:25. У третій партії сильнішими були волейболісти з Вінниці 25:21, а в четвертій вони навіть мали матчбол 25:24. Але не змогли ним скористатися. Підопічні Ігоря Зябліцева і Миколи Пасажіна все ж уникнули поразки, витягнувши сет 27:25 і взяли верх на тай-брейку 15:10.

Скориставшись осічкою лідера, вперед в турнірній таблиці вийшов хмельницький «Новатор», який вдома обіграв «Дніпро» в трьох партіях. Також з рахунком 3:0 львівський «Барком-Кажан» домігся успіху в домашньому матчі з вінницьким клубом «Серце Поділля», а в Харкові місцева «Юракадемія» здобула свою першу перемогу в чемпіонаті, здолавши опір чернігівського «Буревісника-ШВСМ» 3:1.

Чемпіонат України з волейболу. Чоловіки

Суперліга. 3 тур

ВК «МХП-Вінниця» (Вінниця) - «Локомотив» (Харків) - 2:3 (25:22, 19:25, 25:22, 25:27, 10:15)

«Новатор» (Хмельницький) - «Дніпро» (Дніпро) - 3:0 (25:18, 25:17, 25:21)

«Барком-Кажан» (Львів) - «Серце Поділля» (Вінниця) - 3:0 (25:21, 25:15, 25:22)

«Юракадемія» (Харків) - «Буревісник-ШВСМ» (Чернігів) - 3:0 (25:19, 20:25, 25:16, 25:22)