«Ворскла» мінімально перемогла у першому спарингу

ФК «Ворскла»

Вже на 8-й хвилині Коломоєць відкрив рахунок

У четвер, 28 червня, «Ворскла» на зборі в Словенії провела спаринг з словацькою командою «Жиліна» і одержала впевнену перемогу. Поєдинок проходив в словенському місті Крань на арені «Станко Млакар».

Полтавчани дуже активно розпочали гру і вже на 8-й хвилині після флангової передачі Ребенка Коломоєць точним ударом головою в падінні відкривав рахунок, інформує прес-служба клубу.

У другому таймі команди голів не забивали, тож переможний рахунок першого тайму зберігся - 1:0.

Товариський матч

«Ворскла» - «Жиліна» - 1:0

Гол: Коломоєць(8)

«Ворскла»: 1 тайм: Шуст, гравець на перегляді, Мартиненко, Чижов, Пердута, Ребенок, Чеснаков, Шарпар, Кобахідзе, Кравченко, Коломоєць; 2 тайм: Ткаченко, Саків, Гіоргадзе, Даллку, Сапай, Кадимян, Скляр, Габелок, Одарюк, гравець на перегляді, Сергійчук