«Ворскла» здобула перемогу над «Чорноморцем» у Кубку України

Фото взяте з сайту ua-football.com

Одесити вдома програли «Ворсклі» і вилетіли з розіграшу Кубку України

Перший там пройшов у рівній боротьбі без особливо гострих моментів. На 60-й хвилині удар Саківа та помилка голкіпера господарів Безрука вивела «Ворсклу» вперед. Ще через три хвилини полтавці подвоїли свою перевагу. Гол забив Карека з пенальті.

Одразу після другого пропущеного голу вболівальники «Чорноморця»  почали палити фаєри. Головному арбітру довелось призупинити матч та почекати поки розвіється дим над стадіоном.

Можливо, саме це привело одеситів до тями. На 69-й хвилині підопічні Ангела Червенкова забили гол. Грачов замкнув подачу з кутового, на виході невдало зіграв голкіпер «Ворскли» Ткаченко. Матч закінчився з рахунком 1:2.