Юнацька збірна України програла у стартовому матчі на турнірі з футзалу у Чехії

Юнацька збірна України з футзалу

Українці мінімально поступилися угорцям

Підопічні Віталія Одегова стартували на міжнародному футзальному турнірі у Чехії з поразки від збірної Угорщини.

Про це повідомляє прес-служба Асоціації футзалу України.

Зусиллями Владислава Сорокіна «жовто-сині» відкрили рахунок у поєдинку на 14-й хвилині. Втім, ще до завершення стартової половини зустрічі пропустили двічі.

Після перерви трошки більше двох хвилин знадобилося тому-таки Сорокіну, щоб відновити статус-кво у цьому протистоянні, але здобути перші залікові бали нашій команді не вдалося.

На 37-й хвилині вирішального удару у поєдинку завдав Адам Тама. Як підсумок – 3:2 на користь збірної Угорщини.

Україна – Угорщина – 2:3 (1:2)

Голи: Сорокін (14, 23) – Тот (16), М. Фекете (20), Тама (37)

Збірна України: Гуйван, Козлов, Миргородський, Бланк, Нагорний, Квасній, Завертаний, Масевич, Негела, Кукалев, Литвиненко, Овакимян, Сорокін, Меденець.

Уже у п'ятницю юнацька збірна України проведе свій наступний матч у межах Ostrava Futsal Cup-2018. Її суперником стануть господарі – збірна Чехії.