Юнацька збірна України в меншості поступилася Греції в еліт-раунді Євро

Фото Павла Кубанова

Доля путівки до фінальної частини чемпіонату Європи для команди Володимира Єзерського вирішиться в останньому турі в поєдинку з Іспанією

У другому матчі еліт-раунду Євро-2019 юнацька збірна України U-17 (футболісти не старші 2002 року народження) зустрічалася з командою Греції. Та в першому турі поступилася іспанцям, а підопічні Володимира Єзерського в свою чергу виграли у збірної Косова.

Уже до сьомої хвилини синьо-жовті тричі пробили по воротах. Та й взагалі перший тайм за співвідношенням ударів був повністю за українцями (8:2). Але на 42-й хвилині наша команда залишилася в меншості (пряму червону картку отримав Бражко).

У перерві наставник збірної України, з урахуванням обставин, що склалися, спробував перебудувати гру команди. Однак на 57-й хвилині греки таки вийшли вперед.

Маючи на одного гравця більше, суперник синьо-жовтих став частіше загрожувати воротам Нещерета. У такій ситуації українцям було важко щось змінити. Підсумковий рахунок 0:1 говорить про те, що доля путівки до фінальної частини чемпіонату Європи для команди Володимира Єзерського вирішиться в останньому турі в поєдинку з іспанцями.

Гол: Дзоліс (57).

Україна: Нещерет, Скорко, Забарний, Батагов, Вівчаренко, Егбуджуо, Судаков (Кобилянський, 68), Бражко, В’юнник (Гончарук, 46), Ванат (Кобак, 68), Блізніченко.

Греція: Дзолакіс, Манісоглу (Цавос, 17), Панайоту, Павлідіс, Авентісян, Карамперіс, Сіатуніс, Сурліс (Арсенідіс, 86), Гросдіс, Каракутіс, Дзоліс (Котопулос, 79).

Попереджені: Блізніченко (70), Нещерет (84) — Панайоту (30), Арсенідіс (90). Вилучення: Бражко (42).