Юні українці здобули перемогу на міжнародному фестивалі з гандболу у Швеції

Україну у категорії Boys-10 представляли хлопчики з Мелітополя

2-7 липня у м. Гетеборг (Швеція) відбувся міжнародний фестиваль з гандболу Partille Cup World of Handball 2018, у якому взяли участь близько 22 тисяч гандболістів із 42 країн світу.

Ці змагання вважаються найбільшими у світі з гандболу серед юнацьких команд.

Українські спортсмени – вихованці мелітопольського відділення гандболу ДЮСШ № 3 – брали участь у віковій категорії Boys-10, у якій змагалися 19 команд з Молдови, Швеції, України, Хорватії.

За підсумками проведених зустрічей, мелітопольська команда стала переможцем і виграла малий золотий кубок Partille Cup, повідомляє ria-m.tv з посиланням на міське управління молоді та спорту.

Підготував юних спортсменів до змагань старший тренер відділення гандболу ДЮСШ № 3 Руслан Ібрагімов.

За підсумками проведених зустрічей українська команда стала переможцем і виграла малий золотий кубок Partille Cup.

Нагадаємо, юніорські збірні України не змогли здобути медалі на першості Європи з пляжного гандболу.