Юніорська збірна України перемогла на турнірі з хокею в Угорщині
![Юніорська збірна України перемогла на турнірі з хокею в Угорщині](/img/article/4630/3_main-v1514723767.jpg)
Українці впевнено розпочали гру і через 8 хвилин відправили у ворота господарів три шайби
Про це проінформували у Федерації хокею України.
«У фінальному поєдинку юніорська збірна команда України здобула перемогу над першою командою Угорщини (червоні) з розгромним рахунком 5:1», - йдеться в повідомленні.
Так, українці впевнено розпочали гру і через 8 хвилин відправили у ворота господарів три шайби. Надалі збірна України зберігала перевагу протягом усієї гри.
Таким чином українці після дворічної перерви знову стали переможцями «Кубка чотирьох націй». У квітні команда візьме участь в домашньому чемпіонаті світу в Києві.
Коментарі — 0