Юніорська збірна України з гандболу стала другою на турнірі у Румунії

Фото ФГУ

Українці поступилися тільки команді Ізраїлю

Юніорська збірна України (U-18) вдало виступила на міжнародному турнірі, що пройшов у румунському Васлуї з 15-го по 17-е грудня.

У протистоянні з командами Румунії, Ізраїлю та Македонії українські гандболісти показали хороший рівень та посіли підсумкове друге місце.

Головним тренером команди є Михайло Цап, інформує офіційний сайт Федерації гандболу України.

У складі української делегації на турнірі був і головний тренер національної збірної України Віталій Андронов.

Команда стартувала з перемоги над господарями – Румунією - 29:27. У другому турі українці зустрічались з Ізраїлем, чиї гандболісти виглядали фізично найбільш потужними та дорослими з усіх учасників турніру.

І саме Ізраїль, вигравши всі матчі, посів підсумкове перше місце. Команда Цапа виграла у ізраїльтян перший тайм 19:16, проте, не втримала перевагу після перерви й у драматичному протистоянні поступилась 31:32.

Ця поразка стала єдиною для «синьо-жовтих». У заключному турі збірна України розібралась з Македонією 32:25 і, маючи 4 очки, стала другою у турнірній таблиці.

Це вже другий поспіль успішний турнір для команди Михайла Цапа. Наприкінці жовтня наші юніори виграли меморіал Яніса Грінбергаса у Вільнюсі.