Збірна України оформила третю перемогу у відборі на чемпіонат світу з хокею серед жінок

Цього разу українки перемогли найголовнішого конкурента

Жіноча збірна України здобула вже третю перемогу у кваліфікації до чемпіонату світу.

Цього разу у Кейптауні (Південна Африка) наші співвітчизниці здолали команду Бельгії, яку вважали головним конкурентом у боротьбу за перше місце.

Зауважимо, що букмекери віддавали перевагу саме бельгійкам, проте українки ще у першому періоді закинули дві шайби, оформивши непогану перевагу.

У середині другого відтинку зустрічі Бельгія скоротила відставання, але дуже скоро «синьо-жовті» повернули відрив у два м’ячі.

А у третьому періоді закинули ще й четверту шайбу, після чого довели справу до логічного переможного завершення.

Відбір чемпіонату світу 2019 року з хокею

Жінки

Матч 3-го туру

Україна – Бельгія – 4:1 (2:0, 1:1, 1:0)

Шайби: 1:0 - Скащук (Ткачук, Цимиренко, 12:17 – більш.). 2:0 - Ковтун (Гадлія, 15:14). 2:1 - Женаєр (де Гухтенаере, 30:53). 3:1 - Ткачук (Гадлія, 33:18). 4:1 - Скащук (Тарасова, 42:52).

Україна: В. Ткаченко (Заіченко). Тарасова – Кобчук, Макаренко – Вансович, Громова – Т. Ткаченко (А). Цимиренко – Добровольська (А) – Скащук, Ковтун (К) – Козуб – Слащова, Рябкіна – Ткачук – Гадлія, Елізабет Аліпова – Ценова – Елен Аліпова.

Турнірне становище: Україна – 9 (3), Бельгія – 6 (3), ПАР – 3 (2), Болгарія, Гонконг – по 0 (2).

Нагадаємо, жіноча збірна України перемогла в перших двох матчах відбору на чемпіонат світу з хокею.