Збірна України перемогою завершила груповий етап чемпіонату світу

Збірна України з баскетболу 3х3. Фото: ФБУ

Збірна України виконала перше завдання на чемпіонаті світу

Чоловіча національна збірна України перемогла Йорданію в заключному матчі групового етапу чемпіонату світу з баскетболу 3х3 – 21:14.

Про це повідомляє Федерація баскетболу України.

Першу хвилину поєдинку наші хлопці дозволили супернику відчути гру. Потім Тимофеєнко з партнерами ввійшли в боротьбу й до кінця другої хвилини матчу вже були попереду на чотири очки – 5:1.

Особливо не форсуючи темп, українці впевнено контролювали хід гри і до середини ігрового часу майже вдвічі переважали суперника – 11:6.

Не докладаючи надзусиль наші хлопці довели поєдинок до перемоги, яку зафіксував влучний дальній кидок Тимофеєнка.

Збірна України виконала перше завдання на чемпіонаті світу, здобувши путівку в чвертьфінал. Якщо у заключному матчі групи Латвія не програє Нігерії, то наша команда з другого місця вийде на Словенію.

Нагадаємо, в попередніх поєдинках групового етапу чемпіонату світу збірна України перемогла Нігерію, програла Латвії та розбила Хорватію.

Як відомо раніше, жіноча збірна України з баскетболу 3х3 виграла турнір в Білорусі.