Збірна України стала другою у командному заліку чемпіонату Європи з пауерліфтингу

Загалом на рахунку українців сім нагород

В іспанському курортному містечку Ла Манга (Мурсія) відбувся чемпіонат Європи з жиму лежачи.

Українська збірна команда була представлена 11-ма спортсменами, інформує офіційний сайт Федерації пауерліфтингу України.

Андрій Білик (в/к 83 кг) став чемпіоном Європи з переможними 217,5 кг.

Його почин перейняв Артур Зальотов, який став чемпіоном континенту з результатом 280 кг, що на 42,5кг більше, ніж результат найближчого його суперника.

Микита Жуковський став володарем срібної нагороди. Його результат склав 280 кг.

Тетяна Шлопко (в/к 47 кг) стала срібною призеркою чемпіонату Європи з жиму лежачи з результатом 100 кг, поступившись тільки росіянці.

Ігор Гаращенко (в/к 59 кг), впевнено подолавши у третій спробі 177,5 кг, чітко дав зрозуміти, хто у цій категорії найсильніший.

Андрій Кримов (в/к 93 кг) здійснив лише одну результативну спробу на 305 кг, але йому цього вистачило для того, щоб обійти суперників та посісти найвищий щабель п'єдесталу.

Віктор Лесковець (в/к 105 кг) обійшов шведа, подолавши однакову з ним вагу штанги - 317,5 кг, але за меншої власної ваги.

Чоловіча збірна команда України фінішувала на другому загальнокомандному місці, поступившись команді Росії всього одним балом.

Юніорська збірна України також посіла друге загальнокомандне місце.