Збірна України виявилася слабшою за молодіжну команду Іспанії

Збірна України U-20 поступилася в другому матчі Іспанії

Чоловіча молодіжна збірна України U-20 програла команді Іспанії у другому контрольному поєдинку – 74:94.

Господарі намагалися одразу захопити ігрову ініціативу, інформує офіційний сайт Федерації баскетболу України.

У підсумку стартову чверть фони виграли у 10 очок. До великої перерви суперники ще на 16 очок збільшили різницю.

Тенденція не змінилася й по перерві. Тому ліквідувати 32 очка загального відставання за останню 10-хвилинку наші хлопці не встигли.

Найрезультативнішими у нашій команді стали Михайло Горобченко (15 очок, 2 підбирання), Ілля Тиртишник (12, 3), Михайло Ягодін (10, 3).

Нагадаємо, напередодні наша команда перемогла іспанців в овертаймі – 88:84.

Це були заключні контрольні поєдинки збірної України перед чемпіонатом Європи, який стартує 14 липня. Того дня саме матчем Україна – Іспанія стартуватимуть змагання.