Збірна України з баскетболу 3х3 здобула чергову перемогу у кваліфікації на першість Європи

Фото ФБУ

Але команда втратила одного з лідерів

Жіноча національна збірна України з баскетболу 3х3 впевнено перемогла у третьому матчі на відборі до чемпіонату Європи.

Про це повідомляє офіційний сайт Федерації баскетболу України.

З рахунком 19:10 українська команда обіграла команду Польщі, яка є шостою сіяною у відборі.

Зі стартових хвилин команди почали грати жорстко та рівно, не відпускаючи одна одну більш як на три очки.

За чотири хвилини до кінця зустрічі рахунок був рівний – 8:8. Проте, після цього українські дівчата зуміли ввімкнутися та відірватися від суперника на безпечну відстань.

Вкрай неприємним фактом стала травма Дар’ї Завидної. Її українка отримала за 32 секунди до закінчення матчу під час зіткнення з польською гравчинею.

Уже потім стало відомо, що травма Завидної не дасть можливість одному із лідерів збірної України дограти кваліфікацію. У неї – підозра на розрив хрестоподібних зв'язок.

Однак точний діагноз буде поставлений після детальної МРТ.

Раніше повідомлялося, що українки розгромно перемогла у кваліфікації чемпіонату Європи.