Збірна України з бодібілдингу посіла перше місце командного заліку на Чемпіонаті світу з фітнесу

У дисципліні фітнес-бікіні українки здобули одразу 10 нагород

В доробку нашої команди 23 медалі

Нещодавно місто Білосток (Польща) приймало головну подію аматорського бодібілдингу - чемпіонат світу з фітнесу. Україну на змаганнях представляли 46 спортсменів.

За підсумками турніру збірна України посіла перше загальнокомандне місце.

В доробку нашої команди 23 медалі, з яких 10 золотих, 10 срібних та 3 бронзових, інформує прес-служба Спортивного комітету України.

Першими за титули змагались представниці категорії бодіфітнес. Тут маємо золото та два срібла. Чемпіонкою світу стала Вікторія Козинець (до 168 см), титули віце-чемпіонок здобули Надія Столярова (до 158 см) та Аліна Яман (понад 168 см).

Наступними за нагороди змагались представниці категорії вуменс фізік, де українки вибороли одразу три золота. Серед спортсменок понад 163 см переможницею стала Вікторія Погребняк, а Наталія Дічковська (до 163 см) виборола золото у своїй ростовій категорії та за рішенням суддів стала абсолютною чемпіонкою світу.

Сріблом поповнила скарбничку збірної Ольга Кулінич (понад 163 см). Одеситка посіла друге місце у змаганнях категорії велнес фітнес.

Далі гімн України лунав на честь перемоги наших спортсменів у змаганнях змішаних пар.

Золото турніру здобув дует Юлія Гомбош та Вадим Василевський. Срібна нагорода в цій же категорій дісталась парі Вікторія Погрібняк та Антон Ференц.

Фінали з фітнесу завершились для нашої збірної срібною нагородою, яку здобув титулований спортсмен Назар Хархун у відкритій категорії серед чоловіків.

У дисципліні фітнес-бікіні українки здобули одразу 10 нагород (3 золоті, 5 срібних та 2 бронзові).

Титули чемпіонок світу вибороли: Крістіна Коротка (до 164 см), Оксана Бригідир (до 169 см) та Марина Оборська (понад 172 см).

Віце-чемпіонками стали: Анастасія Добросол (до 158 см), Софія Майборода (до 160 см), Євгенія Філоненко (до 164 см), Катерина Стоянова (до 166 см) та Альбіна Устименко (до 169 см).

Бронза світової першості дісталась Яні Єнько (до 160 см) та Інні Сочинській (до 162 см).

Чемпіоном у відкритій категорії мускуляр менс фізик став спортсмен з Луганської області Станіслав Корчинський.

Крім того, в польському місті Білосток відбулись і прем'єрні змагання Elite Pro чемпіонату світу у дисципліні менс фізик.

З трьох можливих нагород українські спортсмени здобули одразу дві. Харківський атлет Дмитро Воєводчук став бронзовим призером, а непереможний Дмитро Горобець з Черкас став чемпіоном світу серед Elite Pro спортсменів.