Збірна України з фехтування виграла етап Кубка світу в Парижі
![Збірна України з фехтування виграла етап Кубка світу в Парижі](/img/article/3524/64_main-v1463948698.jpg)
У фіналі українські шпажисти обіграли господарів змагань.
Анатолій Герей, Максим Хворост, Дмитро Карюченко і Богдан Нікішин в матчі, який можна розглядати як репетицію фіналу Олімпійських Ігор, здобули важку перемогу з рахунком 40:38.
На шляху до фіналу підопічні Володимира Станкевича обіграли Польщу 30:21, потім Венесуелу 20:19 і в півфіналі, програючи 13:18, перемогли Ізраїль з рахунком 42:41.
Для української четвірки, визнаної на церемонії "Герої спортивного року" командою року в країні, це перша перемога в Олімпійському сезоні.
Коментарі — 0