Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Збірна України завоювала два «золота» на Всесвітніх Іграх у показовій дисципліні, побивши рекорди світу

  • Розсилка
  Збірна України завоювала два «золота» на Всесвітніх Іграх у показовій дисципліні, побивши рекорди світу

  Українці - найкращі в одному з видів академічного веслування, який проходить у приміщенні

  Спортсмени збірної України в четвер перемогли ще в двох дисциплінах Всесвітніх Ігор.

  Олена Буряк  та Антон Бондаренко посіли перші місця в одній з дисциплін академічного веслування - веслуванні на ергометрах, яке, нагадаємо, вперше потрапило у програму цих змагань в якості показового виду (завойовані нагороди не враховуються в загальному медальному заліку Ігор). 

  Буряк перемогла на 500-метровій «дистанції», показавши час 1 хвилину 24,5 секунди. Це світовий рекорд. На другій сходинці - Ганна Вержбовска (Польща), бронза - у Сесілії Велін (Швеція).

  У цій же дисципліні у чоловіків тріумфував з іще одним світовим рекордом Антон Бондаренко з результатом 1 хвилина 12,1 секунди. До трійки найкращих також увійшли Філ Клепп (Великобританія) і Павєл Шурмей (Білорусь).

  Зазначимо, що вчора Олена Буряк виграла золото на «дистанції» 2 км, також встановивши рекорд світу. А Антон Бондаренко в тому ж виді програми взяв бронзу.

  Змагання у веслуванні на ергометрах проходять в приміщенні. Це імітація веслування на різних стаціонарних пристроях, яка широко використовується спортсменами в підготовці і для дослідження біомеханіки веслування.

  Джерело: УНІАН

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ