Жіноча Суперліга з баскетболу. «Вінницькі Блискавки» переможно розпочали сезон

Фото ФБУ

У Жіночій Суперлізі 14 жовтня було зіграно один матч

В Одесі місцевий «Інтерхім»-СДЮСШОР приймав «Вінницьких Блискавок».

Якщо для господарів паркету це була вже друга гра чемпіонату, то для гостей матч став відкриттям нового сезону, інформує офіційний сайт Федерації баскетболу України.

«Вінницькі Блискавки» впевненіше розпочали гру, першими відкрили рахунок у грі та заволоділи перевагою вже зі стартових секунд матчу.

У середині першої 10-хвилинки «Інтерхім» мав нагоду дістати суперниць, проте завершилася чверть за рахунку 11:18 на користь гостей.

У другій 10-хвилинці після триочкового від Вікторії Ільчишин перевага вінничанок склала вже 12 балів. Суперниці зусиллями своїх лідерок намагалися дістати гостей, проте зуміли лише втримати різницю у рахунку.

Друга половина гри вийшла практично рівною, адже за сумою третього та четвертого періодів перевага «Блискавок» склала лише один бал, проте заділ який був створений ще в першій половині і допоміг перемогти гостям з Вінниці. 60:73 – перша поразка чинних віце-чемпіонок України у новому сезоні.