Жіноча збірна України перемогла в першому матчі відбору на Чемпіонат світу з хокею

Жіноча збірна України з хокею

Українські хокеїстки вдало розпочали турнір

У своїй першій грі на кваліфікаційному турнірі до чемпіонату світу, який проходить у столиці Південно-Африканської Республіки Кейптауні, жіноча збірна України з хокею  зустрічалася з господарками майданчику.

Наші дівчата першими відкрили рахунок у цій грі – перша шайба нашої команди на цьому турнірі на рахунку Владислави Скащук. Під кінець першого періоду Єлизавета Рябкіна була покарана малим штрафом, і після чого наші дівчата заробили одночасно ще й командний штраф і залишилися на майданчику втрьох.

Господарки майданчика цю подвійну більшість використали та зрівняли рахунок.

У другому періоді наші гравчині зуміли закинути дві шайби без відповіді, відзначилися Владислава Скащук та Дар’я Цимиренко.

У третьому періоді глядачі закинутих шайб не побачили. І матч закінчився з переможним для нас рахунком – 3:1.

До речі, окрім дублю у сьогоднішній грі на рахунку Владислави Скащук ще й одна влучна передача, і вона після першого ігрового дня посідає другу сходинку у бомбардирському заліку з 3 очками (2+1), інформує прес-служба Федерації хокею України.

А в іншому матчі між командами Гонконгу та Бельгії, який проходив 13 січня, сильнішими були представниці Старого Континенту, які перемогли своїх суперниць із рахунком 8:1.

Чемпіонат світу з хокею (кваліфікація)

Жінки

Україна –ПАР 3:1 (1:1, 2:0, 0:0)

Україна: В. Ткаченко (Заіченко). Тарасова – Кобчук, Макаренко – Вансович, Громова – Т. Ткаченко (А). Цимиренко – Добровольська (А) – Скащук, Ковтун (К) – Козуб – Слащова, Рябкіна – Ткачук – Гадлія, Елізабет Аліпова – Ценова – Елен Аліпова.

ПАР: Свонпоель (ван дер Мерве). Ван Доесбург (К) – Клейн, Грюбер (А) – Вілсон, Вервей – Крюгер, Латеган. Херрінгер – Шурман (А) – Кюлер, Бранкін – Роде – Гроблер, Лангевельд – Лоубсер – Джеймісон, Латеган – Моллер – Мараіс.

Шайби: 1:0 Скащук (Рябкіна, Цимиренко, 12:48). 1:1 Ван Доесбург (Роде, Вервей, 19:18 – більш. 5 х 3). 2:1 Скащук (Рябкіна, 24:28 – більш.). 3:1Цимиренко (Добровольська, Скащук, 32:57).