Жіноча збірна України з гандболу не зуміла кваліфікуватися на чемпіонат Європи

Фото ФГУ

Євро-2018 відбудеться без української збірної

Збірна України з гандболу на початку другого тайму вирішального матчу відбору на Євро-2018 на виїзді проти Хорватії закинула чотири м'ячі поспіль.

Це дозволило не тільки відіграти відставання (після першого тайму було 12:15), але і вийти вперед – 16:15, інформує офіційний сайт Федерації гандболу України.

Цей відрізок став найбільш успішним для команди Бориса Чижова.

Але розвитку він не отримав. На 38-й хвилині рахунок став нічийним (18:18), а потім Хорватія пішла у відрив (23:18) і наздогнати себе не дозволила.

Для виходу на чемпіонат Європи українкам потрібна була перемога, але підсумковий результат виявився негативним – 25:28.

Хорватія у підсумковій турнірній таблиці посіла друге місце, і разом з переможцем групи Норвегією вийшла до фінальної частини Євро-2018.

Швейцарія фінішувала на третьому місці, Україна – четверта.

У шести матчах відбірного турніру українки виграли одного разу та п'ять разів зазнали поразки.