Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  ЗМІ: Красніков замінить у «Динамо» Олексія Михайличенка та влаштує кадрову чистку

  • Розсилка
  Євген Красніков. Фото Укрінформ - ЗМІ: Красніков замінить у «Динамо» Олексія Михайличенка та влаштує кадрову чистку
  Євген Красніков. Фото Укрінформ

  За чутками, Ігор Суркіс надав новому працівнику київського клубу карт-бланш

  Одну з керівних посад у київському «Динамо» отримав колишній менеджер харківського «Металіста» Євген Красніков.

  Цю інформацію офіційно підтвердив президент клубу Ігор Суркіс, однак не уточнив, які саме будуть функціональні обов'язки у нового співробітника.

  Як стверджує Sport.ua, Красніков отримав від президента «Динамо» свого роду карт-бланш.

  У зв'язку з цим потрібно говорити не стільки про посаду віце-президента, а про його повноваження. Красніков повинен замінити у клубі Олексія Михайличенка.

  Причому мова йде не про рокіровку на конкретній посаді, яку зараз займає Олексій Олександрович (спортивного директора), а про майбутню кадрову чистку у «Динамо», під «мітлу» якої, напевно, потрапить і Михайличенко.  За даними видання, Красніков повинен повністю змінити роботу «динамівського» клубу, у першу чергу – селекційний відділ. Перший крок у цьому напрямку – у «Динамо» разом з Красніковим перебрався Вадим Комардін, який курирував у «Металісті» латиноамериканський селекційний вектор.

  Однак функції Комардіна повинні бути набагато ширше, ніж кураторство селекціонерів. Він повинен навести порядок у дитячо-юнацьких структурах та академії «Динамо». До того ж, Красніков може курирувати й «ідеологічний» напрям у клубній роботі, який наразі явно кульгає.

  Тому не виключено, що багатьом з нинішніх адміністративних працівників столичного клубу доведеться шукати собі нову роботу.

  Новоявлений «динамівський» керівник має намір втручатися і в справи агентські – що стосується молодих обдарувань «динамівської» команди. Справа у тому, що багатьма молодими футболістами «Динамо» опікується один відомий футбольний агент, який також вважається «своїм» у таборі найпринциповішого суперника «динамівців» на внутрішній арені.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ