«Зоря» здолала «Ворсклу» і посунула «Динамо» з 2-го місця

ФК Зоря

У матчі 9 туру чемпіонату України «Зоря» на стадіоні «Славутич Арена» перемогла «Ворсклу» з рахунком 2:1.

У першому таймі команди приблизно однакову кількість часу володіли м'ячем, проте гострішою у атаці була саме «Зоря». На 42-й хвилині перевагу господарів перетворив на гол Любеновіч. Караваєв здійснив прорив правим флангом, точно прострілив у центр карної зони, де Любеновіч безперешкодно пробив по воротах. Перший удар Непогодов парирував, але з добиванням того ж Любеновіча страж воріт «Ворскли» не впорався.

Друга половина гри була схожою за сценарієм. «Зоря» активніше діяла у атаці і змогла подвоїти гольову перевагу під кінець матчу. На 83-й хвилині Ліпартія віддав зручний пас на Паулінью, а бразилець, у свою чергу, не схибив.

Лише на 90+5 хвилині гості зусиллями Дитятьєва змогли відквитати один гол.

Таким чином, «Зоря» посунула «Динамо» з 2-го місця. «Ворскла» лишається 6-ю.