Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  У Києві відбувалася наймасштабніша гонка з перешкодами «Race Nation» (фотогалерея)

  • Розсилка
  У Києві відбувалася наймасштабніша гонка з перешкодами «Race Nation» (фотогалерея)

  Майже 2000 учасників із України, Польщі, Білорусі та Молдови прийняли участь у київській гонці

  На цих вихідних (5 та 6 травня) відбувалася наймасштабніша гонка з перешкодами «Race Nation», у Києві на Мототреку «Пирового»

  Майже 2000 учасників із України, Польщі, Білорусі та Молдови прийняли участь у київській гонці. 14 забігів відбулося за 2 дні.

  Це наймасштабніша гонка. А за 3 роки її існування більше 15 000 спортсменів вже отримали медалі від «Race Nation» – прокоментували організатори.

  5 травня відбулися «Забіг Сили» (траса 5 км, 20 перешкод) та «Забіг Волі» (траса 10 км, 25 перешкод). 6 травня у «Забігу Духу» було підкорено 35 перешкод на трасі у 20 кілометрів.

  Максимальний рівень адреналіну було зафіксовано біля перешкод: рампа та Еверест, висота якого сягала до 12 метрів. Атлети падали з висоти більше 3-х метрів у рів з водою. Більше 20-ти метрів дистанції було вкрито колючим дротом. Учасники «Забігу Духу» пролізли під 140 шинами. 4 500 літрів води було випито на гонці «Race Nation»

  «Дуже багато перешкод, руки в мозолях усі, здерті. Треба лізти по глині засохшій, під колючкою. Коліна і все страждає, але від цього все більше хочеш перемогти»,
  – заявив переможець «Забігу Сили» у категорії «Elite» Руслан Клименко.

  «Race Nation» спонукає спортсменів пройти перешкоди не лише на трасі, а й у житті 
  Михайло Белицький, учасник «Забігу Волі» в категорії «Standart», розповів:

  «Я вважаю, що дитину варто виховувати тільки своїм прикладом. І саме Race Nation - це якраз гарний приклад. Мій син бачив, як я готувався до київської гонки. Раніше брав участь у гонці в Одесі, але пробіг погано. До спеки не був готовий. До цих перегонів я підготувався: скинув 20 кіло. В Одесі я був 96 кілограм, а зараз важу 79. Сьогодні пробіг 10 кілометрів і прийшов першим. І саме у цей час, зрозумів, що я реально зміг!», - зазначив він.

  Забіги пройшли у 3-х категоріях: ELite, Standart та Team. Медалі отримали усі учасники гонки.  Переможці гонки (категорія «Elite»):

  Забіг Сили: Клименко Руслан, Олег Пархоменко, Петрук Андрій, Пархоменко Світлана, Анна Валуйська, Анастасія Коханчук

  Забіг Волі: Дмитро Козачок, Максим Путря, Денис Камєшков, Марина Бариш, Ірина Левенцова, Оксана Чехместренко

  Забіг Духу: Владислав Харенко, Олег Мазуренко, Олександр Лишенко, Ірина Коваленко, Наталя Молдавська, Людмила Пилипчак

  Наступна гонка з перешкодами відбудеться у Харкові 9 липня 2018 року. Організатори, як завжди, тримають у таємниці, які саме перешкоди будуть на трасі. Але обіцяють вразити.

  Зареєструватися на наступні гонки Ви можете тут: http://www.racenation.ua/

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ