В Олімпійському селищі Пхьончхана урочисто піднято Державний прапор України (фото)

  Підняття державного прапору пройшло під акомпанемент гімну України
  Традиційна церемонія, що передує офіційному відкриттю і символізує готовність команди до участі в Олімпійських іграх, відбулась в Олімпійському селищі Пхьончхана. Підняття державного прапору пройшло під акомпанемент гімну України на спеціалізованій площі й зібрало спортсменів та тренерів нашої Олімпійської збірної, інформує прес-служба НОК
  • 7 Лютого, 10:54
  • Розсилка
  Фото: НОК України
  Фото: НОК України

  Підняття державного прапору пройшло під акомпанемент гімну України

  Традиційна церемонія, що передує офіційному відкриттю і символізує готовність команди до участі в Олімпійських іграх, відбулась в Олімпійському селищі Пхьончхана.

  Підняття державного прапору пройшло під акомпанемент гімну України на спеціалізованій площі й зібрало спортсменів та тренерів нашої Олімпійської збірної, інформує прес-служба НОК України.  Навіть морозна погода у Пхьончані відступила для успішного проведення церемонії, видавши найтепліший день за час прибування в Пхьончхані - температура з мінус 20 піднялася до мінус восьми.

  Українську делегацію привітав мер Олімпійського селища, Олімпійський чемпіон і член Міжнародного Олімпійського Комітету Ю Син Мін.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ