Блискучий фініш приніс українці Прищепі «золото» чемпіонату Європи

Легкоатлетка з Рівного стала найкращою спортсменкою континенту в бігу на 800 метрів

Три тижні тому 21-річна представниця Рівненщини несподівано з особистим рекордом виграла фінальний забіг на 800 метрів і пробилася на Олімпійські ігри. Сьогодні Наталія Прищепа довела, що той успіх не був випадковістю.

Фінальний забіг складався для українки дуже непросто - Прищепа загубилася на старті і виявилася притиснута до краю бігової доріжки. Усі спроби Наталії вибратися на оперативний простір були невдалими. Тільки за кілька десятків метрів до фінішу українка знайшла можливість і в буквальному сенсі протиснулася між двома суперницями.

Результат Наталії Прищепи -1: 59.70 хв. Друге місце у француженки Ренелль Ламот - 2: 00.19, а третьою стала шведка Ловіза Лінд - 2: 00.37 хв.

Золото чемпіонату Європи - головне спортивне досягнення в кар'єрі Наталії Прищепи, яка також спеціалізується в бігу на 1500 метрів. Три роки тому саме на цій дистанції українка стала чемпіонкою континенту серед юніорів.