Українці за кордоном: перемоги Липового та Гладиря, потужний дабл-дабл Агафонова

Сергій Гладир

Наші легіонери зіграли чергові матчі в європейських чемпіонатах

Захисник національної збірної України Олександр Липовий допоміг «Промітеасу» оформити виїзну перемогу в матчі чемпіонату Греції проти «Перістері» – 86:79.

Вийшовши з лави, українець відіграв 19 хвилин, набрав 16 очок (2/2 двоочкових, 4/6 триочкових), зробив 2 підбирання (1 в нападі), 2 передачі та 1 перехоплення при 2 втратах та 3 фолах (РЕ +14). Команда українця після цієї перемоги піднялася на п'яте місце в турнірній таблиці з 10 перемогами у 15 матчах.

Ще один український захисник Сергій Гладир також виграв свій матч в чемпіонаті Франції. Його «Монако» в межах 18-го туру вдома перемогло «Гравелін» (94:74), а Гладир, вийшовши з лави, відіграв 18 хвилин, набрав 5 очок (1/2 двоочкових, 1/3 триочкових), зробив 3 підбирання, 3 передачі та 1 перехоплення при 2 фолах  (РЕ +8). Монако виграло дев'ятий матч у сезони і піднялося на 11 місце в турнірній таблиці.

4_08Сергій Гладир

Форвард збірної України та іспанського «Гіпускоа» В’ячеслав Бобров, вийшовши з лави, відіграв 25 хвилин у домашній грі проти «Сарагоси», яку його команда програла з рахунком 73:78. Українець набрав 8 очок (4/5 двоочкових, 0/2 триочкових, 0/1 штрафних), зробив 8 підбирань (2 у нападі) та 1 передачу при 3 фолах (РЕ +11).

«Фуенлабрада» капітана збірної України В’ячеслава Кравцова на виїзді поступилась мадридському «Реалу» (79:89). Наш бігмен відіграв з лави лише 8 хвилин, набрав 2 очка (1/4 двоочкових, 0/1 триочкових) та зробив 1 підбирання при 2 втратах та 1 фолі (РЕ -3).

Ще один бігмен української збірної Володимир Герун на матч проти «Манреси» вийшов у старті, але його «Бреоган» зазнав домашньої поразки – 71:80. За 25 хвилин на майданчику українець набрав 13 очок (6/12 двоочкових, 1/5 штрафних) та зробив 3 підбирання (2 у нападі) при 3 фолах та 2 втратах (РЕ +5).

50313654-10158336453203747-6581435527352811520-oВолодимир Герун

Центровий «Барселони» Артем Пустовий у матчі проти «Унікахи» участі не брав, а його команда перемогла з рахунком 94:83.

Саме «Барселона» продовжує очолювати турнірну таблицю Ліги АСВ з 16 перемогами у 18 матчах, «Бреоган» йде 13-м з 6 перемогами та 11 поразками, «Фуенлабрада» посідає 16 позицію з 6 перемогами при 12 поразках, а «Гіпускока» посідає останнє місце, вигравши лише 3 матчі.

Розігруючий збірної України Денис Лукашов відіграв 7 хвилин в матчі Ліги ВТБ, в якому його «Єнісєй» на виїзді переміг польську «Зелену Гуру» (83:72). Українець набрав 3 очка (1/2 триочкових), зробив 2 підбирання та 1 передачу (РЕ +5). Команда українця посідає 10 місце з 6 перемогами у 15 матчах.

.jpg_228Денис Лукашов

Дабл-дабл минулого тижня в активі українського бігмена угорського ЗТЄ Андрія Агафонова. Наш легіонер за 37 хвилини на майданчику в матчі проти «Седеака» набрав 26 очок (8/11 двоочкових, 0/1 триочкових, 10/10 штрафних), зробив 11 підбирань (4 у нападі), 3 блок-шота та 1 перехоплення при 4 фолах та 2 втратах (РЕ +31). Команда Агафонова посідає п'яте місце в таблиці з 10 перемогами у 17 матчах.

Форвард румунського «Пітешті» Максим Корнієнко не врятував свою команду від виїзної поразки в матчі проти «Сібіу» (86:104). За 25 хвилин на майданчику українець набрав 9 очок (3/6 двоочкових, 0/1 триочкових, 3/6 штрафних), зібрав 2 підбирання та зробив 2 передачі при 2 втратах та 3 фолах (РЕ +4). Команда українця посідає шосте місце з 7 перемогами у 16 матчах.

Форвард польської «Сталі» Віталій Коваленко, вийшовши з лави, відіграв 12 хвилин в домашньому матчі проти «Легії» (84:62). Українець набрав 5 очок (1/1 двоочкових, 1/2 триочкових), зробив 2 підбирання та 1 блок-шот при 2 втратах та 3 фолах (РЕ +2). «Сталь» українця посідає п'яте місце в турнірній таблиці чемпіонату Польщі з 12 перемогами у 17 матчах.