«Черкаські Мавпи» подвоїли перевагу у півфінальній серії з «Миколаєвом» (відео)

Третій матч серії команди проведуть вже у Миколаєві

У четвер, 12-го квітня, відбувся другий півфінальний матч української Суперліги між «Черкаськими Мавпами» та «Миколаєвом».

Про це повідомляє прес-служба Федерації баскетболу України.

У дебюті гри «Миколаїв» демонстрував дуже небагато командного баскетболу в атаці. Більшість атак гостей були з опором і, як підсумок, команда Поляха реалізувала лише 23% кидків з гри в першій чверті.

«Мавпи», як і в першому матчі, контролювали гру, атакували з відсотком 60+ і мали невелику перевагу на щитах.

Як підсумок, +9 для господарів вже після перших 10 хвилин гри.

Друга чверть розпочалася з ривка миколаївців 6:0, після якого команди довго не могли відзначитись набраними очками.

«Мавпи» свої перші бали набрали лише під кінець п'ятої хвилини чверті і в цілому помітно зменшили оберти, набравши лише 12 очок за десятихвилинку.

Спадом у грі суперника скористалися «корабели», які перед великою перервою скоротили відставання до 4 очок.

Ключовою у другій половині стала друга половина третьої чверті, під час якої господарі реалізували серію дальніх влучань. Точні триочкові кидки від Кобця, Конате, Девіса і Конєва дали «Мавпам» можливість зробити потужний ривок і оформити двозначну перевагу перед заключною чвертю.

Як виявилося, на другу половину сил у підопічних Володимира Поляха не вистачило. «Мавпи» продовжили збільшувати відрив у заключній чверті, раз по раз набираючи очки після вдалого руху м’яча і обіграшу своїх опонентів один в один.

Інтрига в цьому матчу вмерла ще задовго до його закінчення: «Мавпи» мали більше 20 очок переваги протягом майже усієї четвертої чверті і довели матч до комфортної перемоги, подвоївши перевагу в серії.

Третій матч серії команди проведуть вже у Миколаєві, де команди зіграють у суботу 14 квітня о 16:00.