«Фрелунда» стала першим фіналістом хокейної Ліги чемпіонів-2018/19 (відео)

Підопічні Роджера Ренберга змогли закинути швидку шайбу, яка надала команді додаткової впевненості

У другому півфіналі, в Австрії, між собою зіграють два «Ред Булла»

Шведська «Фрелунда» після домашньої перемоги (6:3) над чеським клубом «Пльзень» змогла виграти і гостьовий півфінальний матч, здобувши собі путівку в фінал хокейної Ліги чемпіонів.

Підопічні Роджера Ренберга змогли закинути швидку шайбу, яка надала команді додаткової впевненості, а також зламала план на гру Ладислава Цихака, який на перших хвилинах взяв тайм-аут.

«Засушивши» гру, шведи змогли закинути ще дві швидкі шайби на старті заключного періоду, знявши всі питання про переможця двоматчевого протистояння. Тільки після 0:3 господарі змогли порадувати свою публіку голом-престижу.

Півфінал хокейної Ліги чемпіонів став найвищим досягненням «Пльзеня» в історії даного турніру, а для «Фрелунди» майбутній фінал стане вже четвертим в історії, двічі команда з Гетеборга вигравала трофей (2016 і 2017 роки).

У другому півфіналі, в Австрії, між собою зіграють два «Ред Булла» - з Мюнхена і Зальцбурга, які в Німеччині розійшлися миром (0:0).

Фінал Ліги чемпіонів відбудеться 5 лютого.