Півзахисник «Шахтаря» відзначився асистом за збірну Бразилії U-20 (відео)

Маркіньос Сіпріано

Півзахисник «Шахтаря» Маркіньос Сіпріано взяв участь у другому товариському матчі молодіжних збірних Бразилії та Чилі

Зустріч, як і два дні тому, проходила на полі чилійців у Сантьяго й завершилася нічийним результатом (2:2).

Команди обмінялись голами в кожному з таймів, причому обидва рази «селесао» доводилось відіграватися, інформує прес-служба донецького клубу.

Маркіньос Сіпріано вийшов на поле в стартовому складі й став автором гольової передачі: на 53-й хвилині він праворуч увірвався до штрафного супротивника, виманив на себе голкіпера та викотив м’яч під удар Матеусу Куньє, і тому лишалося вразити порожні ворота.

Ці спаринги – частина підготовки бразильців до чемпіонату Південної Америки U-20, який у січні 2019 року проходитиме в Чилі.

Своїх суперників за групою підопічні Карлоса Амадеу дізнаються на жеребкуванні в листопаді.

Зазначимо, що чотири найкращі команди турніру здобудуть перепустки на молодіжний чемпіонат світу в Польщі, куди вже відібралася збірна України U-20.