Українські баскетболісти Санон та Липовий програли свої матчі у Лізі чемпіонів (відео)

Іссуф Санон

Гравці збірної України з баскетболу провели чергові матчі у Лізі чемпіонів

Іссуф Санон не допоміг словенській «Олімпії» виграти виїзний матч Ліги чемпіонів проти французького «Страсбурга» (73:81).

Про це повідомляє прес-служба Федерації баскетболу України.

Захисник збірної України, вийшовши за лави, відіграв 19 хвилин, набрав 14 очок (4/4 двоочкових, 1/2 триочкових, 3/7 штрафних), зробив 2 передачі та 1 перехоплення при 2 фолах та 1 втраті (РЕ +11).

Ще один гравець збірної України Олександр Липовий свій матч в Лізі чемпіонів також програв.

«Промітеас» нашого легіонера вдома поступився бельгійському «Остенде» (84:88).

Українець провів невдалий матч: вийшовши у старті, Олександр відіграв 29 хвилин, набрав 1 очко (0/3 двоочкових, 0/4 триочкових, 1/2 штрафних), зробив 4 підбирання, 3 передачі та 1 перехоплення при 1 фолі та 2 втратах (РЕ -1).

«Промітеас», незважаючи на поразку, йде на третьому місці з 5 перемогами у 8 матчах, а «Олімпія», виграши лише один матч, посідає останню восьму сходинку.