«Ураган» впевнено переміг «Енергію» у чемпіонаті України з футзалу (відео)

Фото взяте з сайту ua-football.com

У межах 8-го туру Екстра-ліги з футзалу івано-франківський клуб переграв львів'ян

У середині першого тайму рахунок відкрив Артем Фаренюк, для якого цей гол став восьмим у нинішньому сезоні. За рахунку 1:0 команди пішли на велику перерву.

Після відпочинку команди продовжили поєдинок на зустрічних курсах, обмінюючись неточними ударами. Цікаво, що «Енергія» до цього поєдинку жодного ранку не програвала на виїзді.

На 28-й хвилині рахунок подвоїв «ураганівець» Роман Кордоба, який красивим ударом влучив у ворота після розіграшу стандарту.

А вже за хвилини чудову нагоду відзначитися змарнував той-таки Фаренюк, який вийшов на побачення з воротарем львів’ян, проте влучив у штангу.

Але на добиванні першим був капітан «Урагану» Андрій Федюк, який переправив м’яч у ворота своєї колишньої команди – 3:0.