рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Фікрат Гусейнов – довгий шлях додому. Екстрадиція жертв політичних переслідувань до країн походження (прес-конференція)

  трансляція
  • Розсилка
  Фікрат Гусейнов - Фікрат Гусейнов – довгий шлях додому. Екстрадиція жертв політичних переслідувань до країн походження (прес-конференція)
  Фікрат Гусейнов

  Під час прес-конференції буде розглянута справа відомого опозиційного журналіста та правозахисника Фікрата Гусейнова (Гусейнлі)

  Сьогодні, 24 квітня, об 11:00 у прес-центрі «Главком» відбудеться прес-конференція на тему: «Фікрат Гусейнов – довгий шлях додому. Екстрадиція жертв політичних переслідувань до країн походження».

  Запрошені гості:

  • Євген Захаров, директор Харківської правозахисної групи;
  • Борис Захаров, директор Адвокаційного центру УГСПЛ;
  • Дмитро Мазурок, адвокат Фікрата Гусейнова;
  • Микола Княжицький, народний депутат України, Співголова Парламентського комітету Асоціації ЄС-Україна.

  Процедура екстрадиції та система притулку в Україні, а також усталена практика правозастосування створюють сприятливі умови для видачі політичних біженців до країн походження, зокрема, до країни-агресора – Російської Федерації, а також інших авторитарних країн колишнього СРСР, де їм загрожують смерть, катування, насильницьке зникнення, тривалий термін ув’язнення.

  Під час прес-конференції буде розглянута справа відомого опозиційного журналіста та правозахисника Фікрата Гусейнова (Гусейнлі), який зміг повернутися до Королівства Нідерландів, а також поточні справи біженців з РФ та інших авторитарних країн.

  Трансляцію дивіться тут: 


  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ