Електронний квиток у Вінниці впровадить чеська компанія

Електронний квиток у Вінниці впровадить чеська компанія

Чеська компанія «Mikroelektronika» буде займати впровадженням електронного квитка

За результатами проведеного двоетапного міжнародного тендеру на визначення постачальника обладнання автоматизованої системи збору оплати за проїзд в громадському транспорті Вінниці, переможцем визнано компанію з Чехії – «Mikroelektronika».

«Мікроелектроніка є однією з провідних європейський компаній в області автоматизованих систем оплати проїзду громадського транспорту. З моменту свого заснування – в 1991 році, вона має міцну позицію на внутрішньому і міжнародному ринку. З системами марки Мікроелектроніка можна зустрітися в більш ніж 110 містах, включаючи 23 столиці, в майже 40 країнах, перш за все, в Європі і Південній Америці», – ідеться в повідомленні.

Саме Мікроелектроніка надала найменшу цінову пропозицію дотримуючись усіх інших умов тендерної документації та була схвалена Європейським Банком Реконструкції та Розвитку.

Наразі розпочато переговорний процес щодо підписання контракту з КП «Вінницякартсервіс».

«Ще зовсім трішки залишилося до того моменту, коли вінничани зможуть самостійно зрозуміти – якими повинні бути умови у громадському транспорті по-європейськи», – зазначає «Вінницякартсервіс».

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів