рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Електронний квиток у Вінниці впровадить чеська компанія

  • Розсилка
  Електронний квиток у Вінниці впровадить чеська компанія

  Чеська компанія «Mikroelektronika» буде займати впровадженням електронного квитка

  За результатами проведеного двоетапного міжнародного тендеру на визначення постачальника обладнання автоматизованої системи збору оплати за проїзд в громадському транспорті Вінниці, переможцем визнано компанію з Чехії – «Mikroelektronika».

  «Мікроелектроніка є однією з провідних європейський компаній в області автоматизованих систем оплати проїзду громадського транспорту. З моменту свого заснування – в 1991 році, вона має міцну позицію на внутрішньому і міжнародному ринку. З системами марки Мікроелектроніка можна зустрітися в більш ніж 110 містах, включаючи 23 столиці, в майже 40 країнах, перш за все, в Європі і Південній Америці», – ідеться в повідомленні.

  Саме Мікроелектроніка надала найменшу цінову пропозицію дотримуючись усіх інших умов тендерної документації та була схвалена Європейським Банком Реконструкції та Розвитку.

  Наразі розпочато переговорний процес щодо підписання контракту з КП «Вінницякартсервіс».

  «Ще зовсім трішки залишилося до того моменту, коли вінничани зможуть самостійно зрозуміти – якими повинні бути умови у громадському транспорті по-європейськи», – зазначає «Вінницякартсервіс».

  Джерело: VЕЖА

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ