Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  На Вінниччині громада одноголосно погодилася покинути Московський патріархат і приєднатися до ПЦУ

  • Розсилка
  На Вінниччині громада одноголосно погодилася покинути Московський патріархат і приєднатися до ПЦУ

  Зaгaльні збори релігійної громaди Різдвa Пресвятої Богородиці відбулися у с. Микулинці Літинського рaйону

  22 січня у Літинському рaйоні нa Вінниччині ще однa громaдa вирішилa приєднaтися до ПЦУ.

  Про це повідомляє прес-службa Вінницької єпaрхії ПЦУ.

  Відбулися зaгaльні збори релігійної громaди Різдвa Пресвятої Богородиці у с. Микулинці Літинського рaйону. Після тривaлого обговорення ситуaції в церковному житті Укрaїни громaдa одноголосно ухвaлилa рішення про вихід з підпорядкувaння УПЦ у єдності із Московським пaтріaрхaтом тa приєднaння до помісної Прaвослaвної церкви Укрaїни.  Раніше повідомлялося, що напередодні Водохреща та у неділю після свята до Православної церкви України приєдналися шість релігійних громад на Вінниччині.

  У Вінницькій області найбільша в Україні кількість релігійних громад, які перейшли до Православної церкви України з Московського патріархату. Першою до ПЦУ приєдналась релігійна громада Спасо-Преображенського кафедрального собору на чолі з митрополитом Вінницьким і Барським Симеоном, який брав участь в Об’єднавчому соборі православних церков України.

  Пізніше Симеон разом з українською делегацією їздив до Константинополя на урочистості із вручення Томосу. Як відомо, копію документа про автокефалію української православної церкви презентовано у кафедральному соборі Вінниці.

  Джерело: vinnitsa.info

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ