На Вінниччині «євробляхери» погрожують перекрити чотири дороги

На Вінниччині «євробляхери» погрожують перекрити чотири дороги
Протест власників нерозмитнених авто
Фото: Главком

Про акцію власників нерозмитнинених авто

Власники автомобілів на іноземній реєстрації не згодні з нормами законопроекту, який було прийнято ВР 8 листопада. Вони хочуть аби законодавець прибрав «коефіцієнт віку» з формули розрахунку податку. Від місцевої влади власники автівок вимагають проведення позачергової сесії та голосування за відповідне звернення.

Акції під прапорами ГО «Авто Євро Сила» мають відбутися у декількох містах та областях, де створено потужні осередки. Вінниччина – одна з таких регіонів.

Як пояснює один зі спікерів ГО «Авто Євро Сила. Вінниця» Олександр Марцинківський, він з однодумцями блокуванням трас та вулиці Соборної намагається «привернути увагу та почути думку очільників Вінницької області» щодо заклику до президента про ветування закону, а також скасування у формулі «коефіцієнту віку».

Місцеві активісти вже визначилися, де саме перекриватимуть дороги. На ділянці від обласного центру до Хмельницького вони перекриють трасу у села Якушинці, дорогу до Києва - біля «Лісової сторожки» та «Дубового гаю», до Умані – біля Гайсина, а ще трасу до Могиліва-Подільського. Також «Авто Євро Сила» має провести блокування вул. Соборної у будівлі облради. Акції почнуться 20 листопада о 10.00.

«В результаті масової акцій протесту, яку 7 та 8 листопада 2018 організовувала в столиці ВО «ГО «Авто Євро Сила», народними депутатами було внесено на розгляд Верховної Ради України два проекти постанов про скасування проголосованих 08 листопада 2018 року Закони України №8487 та №8488, які можуть повернути їх на доопрацювання. Наразі в народних депутатів ще залишилась можливість змінити своє рішення – вони можуть проголосувати за постанову про скасування проголосованих Законів №8487 та №8488, повернувшись до повторного розгляду народних правок комітетами Верховної Ради України», — пояснює він «20 хвилинам». 

Активісти планують звернутися до очільників області з проханням публічно звернутися особисто від себе та організувати термінову позачергову сесію обласної ради для звернення від імені громади до народних депутатів з вимогою проголосувати «ЗА» проект постанови 8487-П від 08.11.2018 та проект постанови №8488-П від 09.11.2018.

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів
Дата публікації новини: