рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  На Вінниччині ввели дрес-код для службовців

  • Розсилка
  На Вінниччині ввели дрес-код для службовців

  Крім того, працівники міської ради носять іменні бейджі

  Корпоративний стиль одягу для адміністраторів козятинського ЦНАПу запровадили, аби був єдиний стандарт ведення внутрішньої роботи.

  Про це йдеться у повідомленні Козятинська міська рада Вінницької області.

  Як розповіла начальник Центру надання адміністративних послуг Оксана Бортняк, дуже важливим є забезпечити діловий стиль у зовнішньому вигляді адміністраторів Центру надання адміністративних послуг під час виконання ними своїх службових обов’язків, бо це підвищує дисципліну і свідчить про рівень ділової культури.

  Спеціальний одяг адміністраторів ЦНАПу дає змогу не лише успішно виконувати свої робочі функції, а й встановлювати відносини з людьми, позитивно впливати на них. Зовнішній вигляд свідчить про рівень їх ділової культури, надає упевненості в собі.

  Відповідно до Правил внутрішнього трудового розпорядку працівників міської ради, Олександр Пузир підписав розпорядження від 13.06.2017 року за №366-р «Про орієнтовні правила дрес-коду для працівників Козятинської міської ради та її виконавчих органів в літній період», яким затвердив правила щодо зовнішнього вигляду працівників.

  Джерело: Вінниця News

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ