рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Посол Канади завітав у вінницький креативний хаб та зробив пожертву (фото)

  • Розсилка
  Надзвичайний і Повноважний Посол Канади в Україні Роман Ващук - Посол Канади завітав у вінницький креативний хаб та зробив пожертву (фото)
  Надзвичайний і Повноважний Посол Канади в Україні Роман Ващук

  Вінницю відвідав Надзвичайний і Повноважний Посол Канади в Україні Роман Ващук, а також директор та керівник відділу міжнародного розвитку при Посольстві – Карім Моркос.

  Візит відбувся в рамках розширеної урядової наради з питань децентралізації та регіонального розвитку, що відбулася 5 квітня у Вінниці.

  Роман Ващук та Карім Моркос завітали до нещодавно створеного вінницького креативного простору для громадських організацій та місцевих активістів NGO-хаб.

  Спочатку директор департаменту економіки і інвестицій Вінницької міської ради Віталій Погосян разом із директоркою КП «Інститут розвитку міст» Аліною Дяченко зустріли почесних гостей та зробили міні-екскурсію приміщенням хабу.

  Креативний простір, що розташовано в історичній споруді (вулиця Пушкіна, 11) у 220 «квадратів», із великою та просторою залою, їдальнею, невеличкою сценою та із звуковим обладнанням – приємно вразив іноземних гостей. Посол навіть зробив невелику пожертву у «наХАБну банку».  Далі почесним представникам Канадського посольства було продемонстровано промо-відео Вінниці, створений нашим виданням – «Місто, в якому хочеться».  Потім Віталій Погосян та Аліна Дяченко розповіли про втілені завдяки програмі «Проміс» (міжнародний проект «технічної» допомоги) проекти, а також – поділилися планами щодо майбутньої співпраці.

  Зокрема Віталій Погосян нагадав про проект реконструкції злітної смуги вінницького аеропорту, нещодавно впроваджений рейс «Вінниця-Київ», створення у місті інноваційно-технологічного парку тощо.  Нагадаємо, NGO-хаб було відкрито ще в січні цього року як майданчик для співпраці та здійснення зустрічей громадських організацій, активістів та представників влади Вінниці.

  Джерело: VЕЖА

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ