Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  У рейтингу найкращих для бізнесу областей лідирує Вінниччина

  • Розсилка
  <span>Вінницький регіон лідирує в рейтингу комфортних для бізнесу областей</span> - У рейтингу найкращих для бізнесу областей лідирує Вінниччина
  Вінницький регіон лідирує в рейтингу комфортних для бізнесу областей

  Дослідження проводиться другий рік поспіль, в опитуванні взяли участь 1,3 тис. підприємців

  Найбільш комфортними для ведення бізнесу регіонами в Україні є Вінницька, Івано-Франківська та Житомирська області. Про це свідчать дані рейтингу Regional Doing Business 2018, який у четвер, 11 жовтня, представили у Києві Офіс ефективного регулювання (BRDO) і Союз українських підприємців (СУП), повідомляє DW.

  «Незважаючи на позитивну динаміку, українські регіони мають дві глобальні проблеми, і вони, на жаль, залишаються незмінними. Перша - підключення до електромереж. У всіх областях за останній рік ситуація погіршилася. Друга - пайова участь у розвитку інфраструктури - платіж, який обріс корупційною складовою», - прокоментувала віце-президент СУП Олена Шуляк результати дослідження.

  Дослідження проводиться другий рік поспіль, в опитуванні взяли участь 1,3 тис. підприємців, уточнила вона.

  Згідно з результатами дослідження, в загальному рейтингу Вінницька область підвищила свій результат на 8 балів, порівняно з рейтингом-2017, і отримала 334 бали з максимальних 600. При цьому вона показала найкращий результат за всіма шістьма категоріями - створення підприємства, отримання дозволів на будівництво, оформлення земельної ділянки, приєднання до електромереж, сплата місцевих податків і електронні сервіси.

  Івано-Франківська область на один бал поліпшила показник, порівняно з минулим роком, і в загальному рейтингу набрала 332, Житомирська загалом отримала 313, що на 11 балів більше від минулорічного показника. Найгірший результат у Чернівецькій області - 247 балів (+13), у Запорізькій - 253 (-2), Луганській - 260 (+2).

  Автори дослідження рекомендують регіонам більше уваги приділяти електронному отриманню дозволів через приєднання до державних систем електронних послуг або локальні розробки, забезпечити прозорість містобудівної документації та онлайн-доступ до неї, а також прискорити процес оформлення земельних ділянок під лінії електропередач, відзначається в дослідженні.

   

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ