Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  У Вінниці перевірять систему оповіщення

  • Розсилка
  У Вінниці перевірять систему оповіщення

  Вінничан просять зберігати спокій

  22 листопада з 13:55 до 15:00 буде проводитись річна комплексна перевірка обласної системи оповіщення. У зв’язку з цим у місті буде запущено електросирени (сигнал «Увага всім»). Ця процедура відбувається щорічно. Прохання зберігати спокій та займатись повсякденними справами.
  Про це інформує прес-служба Вінницької міськради, повідомляє «Главком».
  «Взагалі, система оповіщення населення про надзвичайні ситуації призначена для передачі екстрених повідомлень у випадку аварій, техногенних і природних катастроф, а також у разі бойових дій. Тому для будь-якого населеного пункту важливо мати працюючу систему оповіщення, яка могла б швидко привернути увагу якомога більшої кількості мешканців до можливої небезпеки», - йдеться у повідомленні.
  «Чергове тестування обласної системи оповіщення відбудеться 22 листопада. Тому людям, які цього дня почують звуки сирени, не варто панікувати, адже це буде проста перевірка», – зазначив начальник відділу з надзвичайних ситуацій, мобілізаційної та оборонної роботи та режиму секретності Олег Парфілов.
  Вінничани мають знати, що почувши звуки сирени (що означає сигнал «Увага всім») у будь-який інший день (крім 22 листопада) потрібно одразу включити телевізор або радіо, де буде можливість дізнатись, яка саме небезпека загрожує місту. 
  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ