Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  У Жмеринці пройдуть навчання з територіальної оборони

  • Розсилка
  У Жмеринці пройдуть навчання з територіальної оборони

  Участь у навчаннях приймуть близько 100 чоловік

  Відповідно до плану підготовки у період з 11 по 15 червня 2018 року у місті Жмеринка пройдуть навчальні збори із військовозобов’язаними одного із підрозділів територіальної оборони. 

  Під час проведення навчальних зборів учасники набудуть та відпрацюють навички з вогневої, тактичної, інженерної, медичної підготовки. Заняття з учасниками зборів проведуть військові, які приймали участь у бойових діях на Сході України.

  У період навчань військовозобов’язані будуть забезпечені житлом, військовою формою та харчуванням.  На весь період проведення навчальних зборів буде здійснюватися медичне забезпечення на базі стаціонарного медпункту табору.

  Головним завданням таких навчань є відновлення військових навичок  військовозобов’язаних, які вони отримали під час служби у Збройних Силах. Тим, хто не служив  навчання допоможуть отримати якісну кваліфікаційну підготовку.

  Після закінчення зборів особи, які  пройшли підготовку і виявили бажання захищати свою країну зможуть підписати контракт із Збройними Силами України.

  Джерело: Vinbazar

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ