Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  У мережі оприлюднили відео посадки китайського зонда на зворотному боці Місяця

  • Розсилка
  На записі показано, як апарат наближається до поверхні Місяця, після чого сідає - У мережі оприлюднили відео посадки китайського зонда на зворотному боці Місяця
  На записі показано, як апарат наближається до поверхні Місяця, після чого сідає

  Зонд повинен зібрати дані про геологічну будову супутника Землі, склад його ґрунту, а також провести ряд низькочастотних радіоастрономічних спостережень

  У мережі з'явився повний відеозапис посадки космічного апарату «Чан'е-4» на зворотному боці Місяця. Про це повідомляє телеканал CGTN.

  Відео надало Китайське національне космічне управління (CNSA).  На записі показано, як апарат наближається до поверхні Місяця, після чого проводить посадку.

  Відзначимо, що «Чан'е-4» успішно сів на зворотному боці Місяця 3 січня.

  Зонд повинен зібрати дані про геологічну будову супутника Землі, склад його ґрунту, а також провести ряд низькочастотних радіоастрономічних спостережень.

  Так, після посадки на Землю були передані перші зображення зворотної сторони Місяця. Пізніше також з'явилися панорамні знімки її поверхні. Зокрема, панорамні фото зробила встановлена на верхній частині космічного зонда камера, їх передали на Землю за допомогою супутника-ретранслятора Queqiao.

  Як повідомлялося, сьогодні Китай вивів на орбіту комунікаційно-мовний супутник Zhongxin-2D ( «Чжунсин-2D»).

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ