Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Італія оштрафувала Ryanair і Wizzair на мільйони євро за їхні правила щодо багажу

  • Розсилка
  Регулятор вимагає, щоб компанії виконали його рішення протягом 60 днів - Італія оштрафувала Ryanair і Wizzair на мільйони євро за їхні правила щодо багажу
  Регулятор вимагає, щоб компанії виконали його рішення протягом 60 днів

  Італійський регулятор заявив, що запроваджені з 1 листопаді 2018 року правила стосовно багажу є неправильною торговельною практикою

  Італійський антимонопольний комітет вирішив, що авіаперевізники Ryanair і Wizzair повинні сплатити штраф у розмірі 3 і 1 млн євро відповідно за запровадження нових правил перевезення ручного багажу. Про це повідомляє Euronews.

  «Ручна поклажа є важливим елементом обслуговування повітряного транспорту і її транспортування повинно бути дозволене без додаткових витрат», - йдеться у заяві італійського антимонопольного комітету.



  Італійський регулятор визнав, що запроваджені з 1 листопаді 2018 року правила стосовно багажу є неправильною торговельною практикою, що вводить клієнтів в оману у питанні ціни квитка.

  «Запит на додаткову оплату невід'ємних елементів повітряного транспорту, таких як ручний багаж, дає помилкове уявлення про реальну ціну на квитки і вводить в оману споживача», - заявляв раніше антимонопольний комітет.

  Нова політика компаній передбачає, що пасажири, які не купили пріоритетну посадку, зможуть взяти на борт тільки невеликий предмет з габаритами до 40х30х20см.

  «Звідси і обман для споживачів, оскільки ціна, що підлягає оплаті в кінці процесу бронювання, майже завжди буде вищою, ніж тариф, представлений на початку процесу», - кажуть в італійському антимонопольному комітеті.

  Регулятор вимагає, щоб компанії виконали його рішення протягом 60 днів.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ