Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Начальник генштабу РФ розкритикував спільні навчання США, Японії і Південної Кореї

  • Розсилка
  Очільник генерального штабу РФ Валерій Герасимов  - Начальник генштабу РФ розкритикував спільні навчання США, Японії і Південної Кореї
  Очільник генерального штабу РФ Валерій Герасимов 

  В той же час РФ і КНР почали спільні навчання по протиракетній обороні

  В понеділок, 11 грудня, перебуваючи із візитом в Токіо, очільник генерального штабу РФ Валерій Герасимов заявив, що спільні навчання Японії, США і Південної Кореї щодо відслідковування балістичних ракет КНДР лише загострюють протистояння на Корейському півострові і посилюють нестабільність в регіоні. Про це повідомляє інформаційне агентство Reuters.

  Таку заяву Герасимов зробив на початку переговорів із міністром оборони Японії Ітсунорі Онодера.

  В той же самий час міністерство оборони КНР заявило, що сьогодні ж у Пекіні стартували спільні із РФ навчання по протиракетній обороні. Відповідно до заяви дані навчання не спрямовані проти жодної третьої сторони.

  Окрім того, МЗС КНР прокоментувало навчання США, Японії і Південної Кореї щодо відслідковування ракет, які стартували сьогодні. Так речник китайського МЗС заявив, що ситуація є випадком зачарованого кола, розв’язка якого не в інтересах жодної зі сторін. За словами Лю Канга сторони повинні утримуватися від взаємних провокацій і реалізувати всі відповідні резолюції Ради Безпеки ООН, а також сісти за стіл переговорів для врегулювання протиріч. 

  Як повідомлялося, сьогодні стартували навчання за участю збройних сил Японії, Південної Кореї і США, ціллю яких є відпрацювання механізму відслідковування балістичних ракет КНДР.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ