Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Рада Європи готує новий бюджет без російських грошей

  • Розсилка
  Генеральний секретар Ради Європи Турбйорн Ягланд - Рада Європи готує новий бюджет без російських грошей
  Генеральний секретар Ради Європи Турбйорн Ягланд

  Нарис бюджету, який виходить з припущення про вихід РФ, буде представлений в п’ятницю

  Генеральний секретар Ради Європи Турбйорн Ягланд готовий представити новий бюджет Ради Європи, який виходитиме з очікуваного виходу Росії із організації.  Про це він заявив у Страсбурзі, відповідаючи на запитання українського депутата Сергій Кіраля, повідомляє Європейська правда.

  Коментуючи бюджетну перспективу організації, генеральний секретар зазначив, що зараз завершується формування бюджету Ради Європи на 2019 рік. «Ми в кінці бюджетного процесу, а не в середині», - зазначив він, додавши, що це змушує його діяти швидше.

  Нагадавши свої слова про те, Росія не планує відновлювати роботу в ПАРЄ, він назвав «неуникним розвитком» припинення участі РФ в організації.

  «Я завжди казав, що можу представити план бюджету без російських грошей. Я зроблю це, бо ситуація тепер чітка», - повідомив він. Генсек також пообіцяв, що надасть письмове пояснення регламентному комітету ПАРЄ, якщо надійде офіційне звернення від даного комітету.

  Очікується, що нарис бюджету, який виходить з припущення про вихід РФ, буде представлений на екстреному засіданні Комітету міністрів РЄ в п’ятницю.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ