Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Сучасна Росія агресивніша за СРСР – офіс президента Польщі

  • Розсилка
  Кшиштоф Щерський - Сучасна Росія агресивніша за СРСР – офіс президента Польщі
  Кшиштоф Щерський

  Потрібно бути готовими до того, що Росія не виконає вимог США щодо договору РСМД

  Росія сьогодні веде «більш по-імперськи агресивну» політику, ніж раніше вів СРСР. Таку думку в ефірі Польського радіо висловив міністр канцелярії президента Польщі Кшиштоф Щерський.

  «СРСР у часи Холодної війни був здатний підписати договір про ліквідацію ракет середньої та малої дальності (РСМД). Виникає питання: яка природа нинішньої Росії? Вона сьогодні більш по-імперськи агресивна ніж СРСР у період Холодної війни, адже тоді можна було підписати таку угоду про контроль над озброєннями, а сьогодні її дію припиняють», - підкреслив Щерський.

  За його словами, потрібно бути готовими до того, що Росія не виконає вимог США і не повернеться до виконання договору РСМД.

  «У такому випадку ми як Альянс маємо бути готовими до нової ситуації, показати нашу здатність до оборони в ситуації, коли Росія порушила цю угоду і не матиме наміру повернутися до її виконання»,- заявив Щерський.

  Як відомо, у грудні 2018 року Вашингтон дав Росії 60 днів для того, щоб повернутися до виконання договору РСМД. У лютому США заявили, що офіційно виходять із Договору про ліквідацію ракет малої та середньої дальності, підписаного 1987 року президентами СРСР і США.

  Президент РФ Путін у березні підписав указ «Про призупинення Російською Федерацією виконання Договору між СРСР і США про ліквідацію їх ракет середньої дальності і меншої дальності» з приміткою «до усунення США допущених ними порушень зобов’язань за названою Угодою або до припинення його дії».

  Джерело: Укрінформ

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ